JOBERA

Personalo dokumentų rengimas

Įmonės personalo dokumentų rengimas, tvarkymas ar atnaujinimas yra atsakingas ir svarbus darbas, įpareigojantis įgyvendinti darbuotojo ir darbdavio santykių kokybės gerinimą, formuoti darbuotojų skatinimo sistemas, juos vertinti, užtikrinti darbuotojų patikimumą. Mes savo Klientams ruošiame dvejopo tipo dokumentus – darbo tvarkos taisykles ir pareiginius nuostatus.

Darbo tvarkos taisyklės
Kiekvienai įmonei privalu turėti tvarkingas ir naudingas darbo tvarkos taisykles, apibrėžiančias darbo sąlygas, režimą, įdarbinimo politiką, darbo tvarką darbovietėje bei darbuotojų  elgesio normas.
Šie veiksniai mūsų Klientams užtikrina sklandų įstaigos funkcionavimą, optimalų darbo organizavimą, lanksčius darbdavių ir darbuotojų santykius.
Darbo tvarkos taisyklės tvirtinamos darbdavio ir pateikiamos pasirašytinai susipažinti kiekvienam darbuotojui, naujai priimamam į darbą.

Pareiginiai nuostatai
Konkrečios darbo pozicijos pareigoms detalizuoti mes rengiame išsamius pareiginius nuostatus – tai yra dokumentus, apibrėžiančius vadovo pavestus darbus darbuotojui, padedančius darbuotojui suprasti jo atsakomybės ribas, suvokti jam paskirtų užduočių svarbą. Nuo šio darbą reglamentuojančio dokumento priklauso, kaip įmonėje dirbs darbuotojai, ar bus pasiekiama optimalių darbo rezultatų.
Pagrindinis pareiginių nuostatų tikslas – apibrėžti darbuotojo darbo funkcijas bei atsakomybes. Tad nuoseklus pareiginių nuostatų aprašas teikia darbuotojui konkretumą ir saugumą, o įmonei – galimybę vertinti darbuotojus, kontroliuoti darbo funkcijų vykdymą, formuoti teisingą darbų krūvį.

handshake Mes prisiimame atsakomybę už savo darbą!

Turite klausimų užpildykite žemiau esančią užklausos formą ir susisieksime su Jumis artimiausiu metu.

Jūsų įmonės pavadinimas (būtina)

Kontaktinis asmuo (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Kokia paslauga domina / tema

Jūsų Klausimas