JOBERA

Darbo pasiūlymai

Norime patikinti, kad siūlome tik legalų darbą, o visas įdarbinimo paslaugas teikiame nemokamai.
Linkime sėkmingo naujų karjeros galimybių starto!

Dėl darbo galite kreiptis siųsdami savo gyvenimo aprašymą (CV) el. p. personalas@jobera.lt  ir nemokamai būsite patalpinti mūsų CV duomenų bazėje.

Darbų paieškos agento prenumerata 1 mėnesiui  el. paštu arba telefonu.

Norėtumėte pirmieji sužinoti apie naujus darbo pasiūlymus? Užsiprenumeruokite Jus dominančius skelbimus.

images   Prenumerata telefonu:​ parašykite žinutę su tekstu DARBOSMS ir siųskite numeriu 1398 ( SMS kainua 7,00 €)

email (1)   Prenumerata el. paštu:​ parašykite žinutę su tekstu DARBO ir siųskite numeriu: 1398 ( SMS kainua 7,00 €)

Per 24h su Jumis susisieks mūsų vadybininkas, patvirtins užsakymą, pasiteiraus, kokiame mieste prenumeruojate
darbo pranešimus. Po patvirtinimo naujus darbo skelbimus gausite nurodytu el. paštu arba telefonu.

Nebereikia paslaugos? Jos atsisakysi tel. 1398 išsiuntęs SMS žinutę su raktažodžiu STOPDARBUI arba paskambinkite mums telefonu +370 679 95 119.

Visus mūsų darbo skelbimus galite peržiūrėti paspaudę čia

SKUBIAI  UAB „Jobera LT“ šiuo metu gali pasiūlyti:

POZICIJA

VIETA

DARBO POBŪDIS

REIKALAVIMAI

Suvirintojas

Klaipėda

Mobilių konteinerių rėmų suvirinimo darbai pusautomačiu. Plono metalo suvirinimo darbai. Komandinis darbas.

Įmonė siūlo:
– Nuolatinį darbą;

– tarpusavy sutartą, augantį atlyginimą.

– Darbo patirtis virinant pusautomačiu metalines konstrukcijas.
– išsilavinimas – vidurinis su profesine kvalifikacija.
– darbo patirtis nuo 1,5 metų.
– kruopštumas, atsakingumas.

Privalumai:
– Darbo patirtis prie skardinimo darbų;
– rusų k. žinios – privalumas.

Praktikantas (-ė) personalo skyriuje

Klaipėda

Darbo skelbimų talpinimas ir priežiūra;
Telefoninių interviu atlikimas;
Darbas su vidine kandidatų duomenų baze;
Informacijos srautų valdymas;
Pagalba skyriaus vadovui.
Praktika būtų 2-3 mėn.

Domiejimasis personalo atranka ir nori tobulėti šioje srityje;

Komunikabilumas;

Vadybininkas konsultantas

Klaipėda

Įmonės paslaugų pristatymas ir konsultavimas. Naujų klientų paieška ir pritraukimas. Ilgalaikių santykių su esamais klientais palaikymas.

– Darbo patirtis ieškant naujų klientų;
– iniciatyvumas, pozityvumas;
– komunikabilumas ir derybiniai sugebėjimai;
– gebėjimas dirbti savarankiškai;
– aukštesnysis / aukštasis išsilavinimas;
– darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Dailidė karkasininkas

Klaipėda

Mobilių konteinerių-namelių statymas. Bendri karkaso montavimo darbai. Vidaus ir išorės konstrukcijų apdaila.

– Uždarbį, priklausantį nuo atlikto darbo.

– Darbo patirtis prie medinių karkasinių namų;
– apdailos darbų, dailidės darbo patirtis ne mažiau nei 2 metai;
– patirtis dirbant su skarda;
– orientacija į rezultatą.

Santechnikais– pastatų inžinerinių sistemų montuotojas

Klaipėda, Klaipėdos r.

– Šildymo sistemų montavimas;
– vandentiekio ir nuotekų sistemų montavimas;
– priešgaisrinių sistemų montavimas;
– vėdinimo sistemų montavimas.

– konkurencingą atlyginimą ir puikias darbo sąlygas (mokymai, atestavimas);
– galimybę tobulinti savo srities žinias ir įgūdžius;
– karjeros perspektyvas (darbų vykdytojo, vadovo) jaunoje sparčiai augančioje statybos kompanijoje.

– ne mažesnė nei 3 metų vidaus inžinerinių sistemų montuotojo darbo patirtis;
– kvalifikacijos atestatai;
– sąžiningumas, darbštumas, tvarkingumas.

Privalumas – techninio profilio išsilavinimas.

Picų kepėjas

Klaipėda, Vilnius

Picerijos tinklui reikalingas picų kepėjas. Darbo laikas – 10:00-22:00 val.

– Atlygį, priklausantį nuo kandidato kompetencijos, nuo 3,06 Eur/val.;
– taikomą motyvacinę sistemą, vidines karjeros galimybes;
– galimybę studijas derinti su darbu po vasaros sezono;
– linksmą ir draugišką kolektyvą;
– laiku mokamą atlyginimą.

– Būtina patirtis viešojo maitinimo įmonėje, gamybininko pozicijoje;
– žaliavų apdirbimo ir teisingų maisto produktų paruošimo technologijų, jų laikymo bei sandėliavimo sąlygų žinojimas;
– orientacija į kokybišką rezultatą;
– be žalingų įpročių;
– tvarkingumas, sąžiningumas, atsakingumas.

Virėjas (-a)

Klaipėda

Darbas restorane arba kavinėje Klaipėdos centre.
– įvairių patiekalų, užkandžių gaminimas pagal technologinį procesą;
– maisto produktų kokybės užtikrinimas;
– higienos normų laikymasis.

Geras darbo sąlygas;
– patrauklų, laiku mokamą atlyginimą;
– galimybė tobulėti profesinėje srityje;
– visas socialines garantijas.

– Kandidatas turi turėti panašaus darbo patirtį ne mažiau kaip 1 metus;
– noras tobulėti;
– gebėjimas dirbti intensyviu režimu;
– sąžiningumas, atsakingumas bei kruopštumas.

Šašlykų kepėjas(-a)

Klaipėda

Šašlykų sumovimas ant iešmų bei kepimas. Darbas trims dienoms per Jūros šventę.

– Bent menka patirtis prie mėsos gamybos;
– gali būti buitinė patirtis šašlykų gamyboje bei kepime.

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų gimimo data (būtina)

Tel. nr. (būtina)

Miestas (būtina)

Jūsų išsilavinimas/specialybė (būtina)

Įkelti dokumentą ( CV )

Jūsų žinutė aprašykite kokio darbo ieškote

Darbas Šilutėje
Darbas Kėdainiuose
Darbas Panevėžyje
Darbas Alytuje
Darbas Šiauliuose
Darbas Klaipėdoje
Darbas Kaune

Darbas Vilniuje

Darbas Šalčininkuose
Darbas Šakiuose
Darbas Biržuose
Darbas Birštone
Darbas Anykščiuose
Darbas Akmenėje
Darbas Druskininkuose
Darbas Kupiškyje

Darbas Kretingoje